گیم های سرپوشیده | وسایل کامپیوتری شهربازی

تجهیزات شهربازی انواع مختلفی دارد. خود شهربازی‌ها به دو نوع شهربازی روباز و شهربازی سرپوشیده تقسیم می‌شوند. برای آن که انواع وسایل شهربازی روباز و انواع وسایل شهربازی سرپوشیده را بشناسید، می‌توانید مقالات سایت توفان را دنبال کنید. در این مقاله ما به طور ویژه به گیم های سرپوشیده شهربازی و وسایل کامپیوتری شهربازی می‌پردازیم که بیشتر در شهربازی سرپوشیده جا می‌گیرد اما

وسایل و تجهیزات شهربازی گروه صنعتی توفان، توانسته‌ است برخی از این تجهیزات را با تعبیه‌ی یک اتاقک، در شهربازی روباز هم قرار دهد.

گیم های سرپوشیده

معمولاً منظور ما از وسایل کامپیوتری شهربازی، وسایلی است که در طراحی و ساخت آن‌ها از تکنولوژی‌ استفاده شده است، نه الزاماً وسایلی که در گیم نت‌ها وجود دارند.

با این وجود، از انواع گیم های سرپوشیده، می‌توان به گیم های کامپیوتری، دستگاه‌های بلیطی یا همان دستگاه‌های تیکتی، دستگاه‌های جایزه‌بگیر، دستگاه‌های بازی‌های مرحله‌ای و برخی تجهیزات واقعیت مجازی VR و واقعیت افزوده AR اشاره کرد.

در مقاله‌ی تجهیزات شهربازی سرپوشیده انواع وسایل کامپیوتری شهربازی را معرفی کرده‌ایم. در این مقاله قصد داریم به طور ویژه شبیه ساز های واقعیت مجازی و شبیه سازهای واقعیت افزوده گروه صنعتی توفان را که تحولی عظیم در صنعت گیم های سرپوشیده در ایران ایجاد کرده‌اند را به شما معرفی کنیم.

کدام گیم های سرپوشیده؟

اگر به دنبال گیم های سرپوشیده هستید، ما نسل جدیدی از تجهیزات شهربازی را به شما معرفی می‌کنیم که در مدرن‌ترین و مهیج‌ترین شهربازی‌های دنیا، استفاده می‌شود.

سرمایه گذاری غلط در شهربازی و انتخاب وسایل شهربازی قدیمی که دیگر طرفداری ندارند، می‌تواند ضرر بزرگی به شما وارد کند. اما با انتخاب درست تجهیزات شهربازی، بیشترین کاربر را به شهربازی‌ها دعوت می‌کنید. بنابراین ما قصد داریم آن دسته از گیم های سرپوشیده را به شما معرفی کنیم که بیشتر مورد علاقه‌ی مردم هستند. این تجهیزات هم ظاهر مدرنی به شهربازی می‌دهند و هم از لحاظ ایمنی، بیشتر مورد اعتماد هستند.

شبیه سازهای واقعیت مجازی شهربازی از مهیج ترین گیم های کامپیوتری

شبیه سازهای واقعیت مجازی شهربازی، جدیدترین نسل تجهیزات شهربازی هستند که می‌توانند مشتریان بسیار زیادی را به شهربازی جذب کنند. جدید بودن این تجهیزات باعث می‌شود که مشتریان برای تجربه‌ای متفاوت، شهربازی را برای تفریح انتخاب کنند.

گروه صنعتی توفان به طور متمرکز شبیه سازهای واقعیت مجازی را برای شهربازی‌ها تولید می‌کند. این شبیه‌سازها هم قابلیت نصب و قرارگیری در شهربازی روباز را دارند و هم شهربازی سرپوشیده. معمولاً برای نصب در شهربازی‌های روباز می‌توان از یک اتاقک شیشه‌ای استفاده کرد که از وسایل در برابر باد و باران محافظت می‌کند.

بیایید با هم چند نمونه از محبوب‌ترین و مهیج‌ترین وسایل شهربازی توفان را به عنوان نسل جدیدی از وسایل کامپیوتری شهربازی، بررسی کنیم.

□شبیه ساز ترن هوایی توفان

شبیه ساز ترن هوایی توفان به عنوان یکی از محبوب‌ترین تجهیزات شهربازی در سراسر ایران شناخته شده است. شبیه ساز ترن هوایی توفان، از چند جهت، جایگزین بسیار خوبی برای ترن هوایی واقعی است. ترن هوایی واقعی دردسرهایی را به همراه دارد؛ مانند:

-مساحت بسیار زیادی را اشغال می‌کند.

-بسیار حادثه‌خیز است. بیشتر حوادث تلخ شهربازی‌ها در سراسر دنیا توسط ترن هوایی رخ داده است.

-ریل و کابین‌ها در گذر زمان دچار فرسودگی می‌شوند و بازسازی آن بسیار هزینه‌بر است. حتا ممکن است شما درست متوجه فرسودگی تجهیزات آن نشوید و زمانی بفهمید که حادثه رخ داده است!

اما مزایای شبیه ساز ترن هوایی چییست؟

-ایمنی کامل؛ بدون خطر سقوط،‌ بدون خطر خارج شدنِ کابین از روی ریل!

-فرسودگیِ کمتر به نسبت ترن هوایی واقعی.

-قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه در دو محور عمودی و افقی و القای حسِ تجربه‌ی ترن هوایی واقعی.

-مردم‌پسند بودن به دلیل نوین بودن(می‌دانیم که مردم علاقه‌مند به تجربه‌ی تولیدات جدید هستند و از این نظر، شهربازی، مورد استقبالِ مشتریانی قرار خواهد گرفت که آمده‌اند بازی با تجهیز جدید را تجربه کنند.).

-مساحت بسیار بسیار بسیار کمتری را اشغال می‌کند!

□شبیه ساز دوچرخه سواری توفان: فیت فان

شبیه ساز دوچرخه سواری توفان، دوچرخه‌های خانگی و باشگاهی را به تکنولوژی VR مجهز کرده است. وجود یک مانیتور برای پخش تصویر، به کلی حس دوچرخه‌سواری خانگی و باشگاهی را عوض کرده است! به همین خاطر، شبیه ساز دوچرخه سواری را هم می‌توانید جزو وسایل کامپیوتری شهربازی و گیم های سرپوشیده حساب کنید. تکنولوژی واقعیت مجازی، شما را به مناظر طبیعی دلخواهتان می‌برد و باعث می‌شود که فضای بسته‌ی خانه و باشگاه را احساس نکنید.

□شبیه ساز پیاده روی توفان؛ ترد فان

ترد فان هم ساختاری شبیه به فیت فان دارد. این دستگاه همان تردمیل است که به تکنولوژی واقعیت مجازی مجهز شده است. گروه صنعتی توفان، با قرار دادن یک صفحه مانیتور روبروی تردمیل، امکانات تازه‌ای را به آن افزوده است. با وجود تکنولوژی واقعیت مجازی، کاربر موقع پیاده‌روی و دویدن خودش را در طبیعت‌های بکر و جذاب حس می‌کند.

وجود صفحه مانیتور روی ترد فان، این وسیله را هم در دسته‌ی وسایل کامپیوتری شهربازی و گیم های سرپوشیده قرار می‌دهد.

جمع‌بندی خرید وسایل کامپیوتری شهربازی و گیم

وسایل کامپیوتری شهربازی بسیار متنوع هستند. با وجود پیشرفت روزافزون تکنولوژی، هر ساله نوع جدیدی از این تجهیزات و وسایل شهربازی روانه‌ی بازار می‌شوند. در این سال‌های اخیر، گیم های سرپوشیده و تجهیزات شهربازی واقعیت مجازی یا VR و واقعیت افزوده یا همان AR جدیدترین نسل وسایل شهربازی بوده‌اند که با محبوبیت بسیار زیادی روبرو شده‌اند. گروه صنعتی توفان به طور متمرکز تولید کننده‌ی این نوع از دستگاه‌های شهربازی است. وسایل شهربازی توفان را امروزه می‌توانید در شهربازی‌های بزرگ و کوچک سراسر کشور ببینید. برای آشنایی بیشتر با این وسایل شهربازی کامپیوتری، از صفحه‌ی وسایل شهربازی توفان دیدن کنید.

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *