فروش ویژه

جهت اطلاع از شرایط فروش محصولات با ما تماس بگیرید

توفان/ محصولات شهربازی/ شبیه ساز ترن هوایی

شبیه ساز ترن هوایی توفان

Toofun Roller Coaster Simulator

شبیه ساز ترن هوایی تجهیزی است که با هدف شبیه‌سازی انواع حرکات ترن‌های هوایی، طراحی و تولید شده است. دو کاربر پس از نشستن درون کابین و نصب عینک واقعیت مجازی بر روی چشم و بستن گاردها آماده‌ی یک سفر هیجان‌انگیز می‌شوند. از قابلیت‌های ویژه‌ی شبیه‌ساز ترن هوایی توفان، امکان چرخش ۷۲۰ درجه است که حس هیجان یک ترن هوایی واقعی را به مخاطب منتقل می‌کند.

این تجهیز با ترکیب تکنولوژی واقعیت مجازی (VR) و حركات مكانیکی، مخاطب را وارد یک فضای سراسر هیجان و شگفتی می‌کند که البته طراحی ایمن در کنار رعایت اصول ارگونومی، این تجربه فوق‌العاده را تکمیل می‌کند.

مشخصات فنی دستگاه

فروشنده

گارانتی یک ساله

پنج سال خدمات پس از فروش

موجود در انبار توفان

آماده ارسال از انبار

دارای نشان استاندارد

ساخت ایران

برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید.

فروش اقساطی

خدمات پس از فروش ۱روزه

گواهی بین المللی CE اروپا

گواهی ISO 9001

محصولات مرتبط
معرفی محصول

شبیه ساز ترن هوایی؛ هیجانِ ایمن

ترن هوایی یکی از محبوب‌ترین تجهیزاتی است که در شهربازی‌های بزرگ وجود دارد. اما دو مسئله باعث می‌شود که هر شهربازی نتواند یا نخواهد یک ترن هوایی مکانیکی/برقی داشته باشد:

۱) مساحت زیادی که نصب ترن هوایی نیاز دارد.

۲) حادثه‌خیز بودن ترن هوایی

برای آن‌که شهربازی‌تان را به ترن هوایی تجهیز کنید، نیازمند مساحتی هستید که بتواند این دستگاه را پوشش دهد. در حالی که در همین مساحت می‌توانید از چند تجهیز متنوع استفاده کنید.

از آن مهم‌تر ایمنی است. می‌دانیم که بسیاری از اتفاقات ناگوار شهربازی‌ها به وسیله‌ی ترن هوایی رخ داده است. خارج شدن کابین از ریل، متاسفانه، یک اتفاق ناگوار در شهربازی‌های سراسر دنیاست.

از آن‌جایی که همچنان مردم به تجربه‌ی ترن هوایی علاقه‌مند هستند، گروه صنعتی توفان، شبیه ساز ترن هوایی را به شما پیشنهاد می‌کند. شبیه ساز ترن هوایی، بدون این مشکلات، تجربه‌ی مهیج‌تری را برای کاربران ایجاد می‌کند. از آن گذشته، شبیه ساز ترن هوایی را می‌توان هم در شهربازی سرپوشیده نصب کرد و هم در شهربازی روباز. برای شهربازی‌های روباز، اتاقکی تعبیه شده که شبیه ساز ترن هوایی درون آن قرار می‌گیرد و در تمام فصل‌ها قابل استفاده است.

شبیه سازترن هوایی یک سرمایه گذاری مطمئن برای شهربازی ها

مشخصات بازی شبیه‌ساز ترن هوایی توفان

زمان بازی های توفان ۳ تا ۵ دقیقه است همراه با هیجان هوایی که امکان افزایش زمان بازی تا مقدار نامحدود را دارد. بازی های توفان شامل ۱۰ بازی پرهیجان واقعیت مجازی همراه با قابلیت ارتقا و پشتیبانی هست. جهت خرید وسایل شهربازی توفان بصورت اقساطی میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

همچنین شما میتوانید از طریق دکمه زیر، اقدام به دریافت کاتالوگ محصول شبیه ساز ترن هوایی بفرمایید.