توفان/ محصولات شهربازی/ ژیروفان شهربازی

شبیه ساز حفظ تعادل؛ ژیروفان شهربازی

Toofun club gyrofun

ویژگی های محصول

بازی‌های موجود در دستگاه هیجان‌انگیز ژیروفان، متناسب با توان فیزیکی کاربر پیش می‌رود. کاربر از ناحیه‌ی ساقِ دست و ساق پاها روی دستگاه قرار می‌گیرد؛ در این حالت صورت او مقابل صفحه‌ی نمایشگر خواهد بود و می‌تواند با حرکت در دو محور، بازی را هدایت کند. دستگاه ژیروفان، وسیله‌ی بسیار مهیجی است که به طور همزمان ذهن و بدن را درگیر می‌کند. آزادی حرکتِ دستگاه در دو محور و لذت تلاش برای انجامِ بازی‌های ژیروفان، باعث القای هیجان فعالیت فیزیکی به کاربر می‌شود. سطح بازی‌های موجود در این دستگاه، از مبتدی تا پیشرفته، متناسب با سن و توان جسمانی کاربران، قابل تنظیم است. جهت اطلاع از قیمت وسایل شهربازی و شرایط خرید با کارشناسان شرکت پدیده سازان توفان در تماس باشید.

مشخصات دستگاه ژیروفان

فروشنده

گارانتی یک ساله

پنج سال خدمات پس از فروش

موجود در انبار توفان

آماده ارسال از انبار

ساخت ایران

ساخت ایران

برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید.

فروش اقساطی

خدمات پس از فروش ۱روزه

گواهی بین المللی CE اروپا

گواهی ISO 9001

محصولات مرتبط
معرفی محصول

ژیروفان؛ سلامتی در کنار ورزش و سرگرمی

شبیه ساز تعادل ژیروفان این امکان را فراهم کرده است تا ورزش و سرگرمی را با استفاده از راه های خلاقانه به یکدیگر پیوند بدهد. کاربر از ناحیه‌ی ساقِ دست و ساق پاها روی دستگاه قرار می‌گیرد؛ در این حالت صورت او مقابل صفحه‌ی نمایشگر خواهد بود و می‌تواند با حرکت در دو محور، بازی را هدایت کند. نحوه‌ی قرارگیری کاربر روی دستگاه، شبیه حرکت پلانک است و حرکاتی که در حین بازی انجام می‌دهد، برای چربی‌سوزی و افزایش تعادل مفید هستند. دستگاه ژیروفان، وسیله‌ی بسیار مهیجی است که به طور همزمان ذهن و بدن را درگیر می‌کند. از مزیت های مهم ژیروفان کمک به انعطاف پذیری، بالانس و همانگی عصب و عضله کاربر هست که در طول استفاده از این دستگاه، تمرکز بیشتر برروی عضله های بالا تنه و ماهیچه های اصلی است تا بتواند آنها را تحت تنش قرار دهد.  آزادی حرکتِ دستگاه در دو محور و لذت تلاش برای انجامِ بازی‌های ژیروفان، باعث القای هیجان فعالیت فیزیکی به کاربر می‌شود. سطح بازی‌های موجود در این دستگاه، از مبتدی تا پیشرفته، قابل تنظیم است.

مشخصات بازی ژیروفان

زمان بازی های توفان ۳ تا ۵ دقیقه است همراه با هیجان هوایی که امکان افزایش زمان بازی تا مقدار نامحدود را دارد. بازی های توفان شامل ۸ بازی پرهیجان واقعیت مجازی همراه با قابلیت ارتقا و پشتیبانی هست.

همچنین شما می‌توانید از طریق دکمه زیر، اقدام به دریافت کاتالوگ محصول ژیروفان باشگاهی بفرمایید.