فروش ویژه

جهت اطلاع از شرایط فروش محصولات با ما تماس بگیرید

توفان/ محصولات باشگاهی/ ژیروفان باشگاهی

دستگاه شبیه ساز ورزش؛ ژیروفان باشگاهی

Toofun Gum GyroFun

ویژگی های دستگاه شبیه ساز ورزش

شبیه ساز ورزش ژیروفان باشگاهی یک دستگاه شبیه ساز ورزشی است که جنبه‌ی سرگرمی هم دارد. کاربر از ناحیه‌ی ساقِ دست و پنجه‌ی پاها روی دستگاه شبیه ساز ورزشی قرار می‌گیرد؛ در این حالت صورت او مقابل صفحه‌ی نمایشگر خواهد بود و می‌تواند با حرکت در دو محور، بازی را هدایت کند. نحوه‌ی قرارگیری کاربر روی دستگاه شبیه ساز ورزش، شبیه حرکت پلانک است و حرکاتی که در حین بازی انجام می‌دهد، برای چربی‌سوزی مفید هستند. دستگاه شبیه ساز ورزشی ژیروفان، وسیله‌ی بسیار مهیجی است که به طور همزمان ذهن و بدن را درگیر می‌کند. آزادی حرکتِ دستگاه در دو محور و لذت تلاش برای انجامِ بازی‌های ژیروفان، باعث القای هیجان فعالیت فیزیکی به کاربر می‌شود. به دلیل تفاوت در مرکز ثقل بدن خانم‌ها و آقایان، کنترل این دستگاه برای آقایان سخت‌تر است و فشار بیشتری را به سرشانه‌ها وارد می‌کند. شبیه ساز ورزشی ژیروفان باشگاهی برای تقویت عضلات بازو، سینه و شکم مفید است. این دستگاه باعث می‌شود حرکت پلانک را به صورت مفرحی انجام دهید. ژیروفان باشگاهی می‌تواند لحظات هیجان‌انگیزی را بین ورزشکاران در باشگاه‌ها رقم بزند. سطح بازی‌های موجود در این دستگاه، از مبتدی تا پیشرفته، قابل تنظیم است. جهت خرید وسایل شهربازی توفان و اطلاع از قیمت تجهیزات ورزشی و سرگرمی توفان با کارشناسان ما در تماس باشید. 

فروشنده

گارانتی یک ساله

پنج سال خدمات پس از فروش

موجود در انبار توفان

آماده ارسال از انبار

استاندارد ها و گواهینامه های بین المللی

ساخت ایران

برای اطلاع از قیمت دستگاه شبیه ساز ورزشی با ما تماس بگیرید.

فروش اقساطی

خدمات پس از فروش ۱روزه

گواهی بین المللی CE اروپا

گواهی ISO 9001

محصولات مرتبط
معرفی محصول

دستگاه شبیه ساز ورزشی ژیروفان؛ ورزش و سرگرمی

حرکت پلانک یکی از مهم‌ترین حرکات برای عضله‌سازی است. در عین حال انجام درست این حرکت، قدرت جسمانی ویژه‌ای می‌طلبد. شبیه ساز ورزشی ژیروفان می‌تواند حرکت پلانک را به یک تفریح تبدیل کند. می‌دانیم که در حرکت پلانک، تمرکز بر میانه‌ی کمر و شکم است؛ اما در دستگاه ژیروفان باشگاهی، کاربر آزادی حرکت بیشتری دارد. هم می‌تواند حرکت را درست و اصولی انجام دهد و هم می‌تواند به شکل تفریحی برگزارش کند. شبیه ساز ورزش ژیروفان برای اوقاتی است که شما می‌خواهید با یک سرگرمی، قدرت جسمانی خود را محک بزنید.

دستگاه شبیه ساز ورزشی ژیروفان، محبوب‌ترین تجهیز ورزشی توفان در نمایشگاه اسپورتکس

نمایشگاه بین‌المللی ورزش و تجهیزات ورزشی اسپورتکس در سال ۱۴۰۰، بیستمین دوره‌ی خود را برگزار کرد. گروه صنعتی توفان با چند شبیه ساز  ورزشی در این نمایشگاه حضور داشت. شبیه سازهای ورزشی توفان، با هدف پیوند ورزش و سرگرمی طراحی و تولید شده‌اند.

دستگاه شبیه ساز ورزشی  ژیروفان به عنوان یک تجهیز بازی و سرگرمی در باشگاه‌ها قرار می‌گیرد. دستگاه ژیروفان یک وسیله‌ی بازی و سرگرمی است که توانایی فیزیکی کاربر را درگیر می‌کند و از همین جهت می‌تواند در باشگاه‌ها قرار بگیرد تا در کنار کالری سوزی و عضله سازی، اوقاتی مفرح را برای ورزشکاران بسازد. حالت قرارگیری کاربر روی دستگاه، شبیه به حرکت پلانک است. عضلات در گیر در این دستگاه عضلات بالاتنه هستند و شما بدون احساس خستگی مدت زمان بیشتری را به تقویت این عضلات سپری خواهید کرد.

خرید شبیه ساز ورزشی

همچنین شما میتوانید از طریق دکمه زیر، اقدام به دریافت کاتالوگ محصول شبیه ساز ورزشی ژیروفان باشگاهی بفرمایید.