چرا باید محصولات توفان را انتخاب کرد؟

تجهیزاتی که گروه صنعتی توفان برای مراکز تفریحی و رفاهی و شهربازی‌ها تولید می‌کند متناسب با سلیقه‌ی روز کاربران و تکنولوژی‌های رایجِ روز در دنیاست.

درباره توفان

About Us

گروه صنعتی توفان به عنوان تولید کننده‌ی دانش‌بنیان، یک هدف نهایی دارد: نوآوری در صنعت تفریح و سرگرمی و بخشیدن شمایلی نو به شهربازی‌ها. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، نیاز مشتریان تغییر کرده است و دیگر تجهیزات مکانیکی شهربازی‌ها و مراکز تفریحی رفاهی، مورد پسند مشتریان واقع نمی‌شوند. ما نیاز آن‌ها را شناسایی کرده‌ایم و جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا را در تولید تجهیزات به کار گرفته‌ایم. توفان، گروه‌های مختلف مردم را به شهربازی می‌کشاند.

توفان چگونه به شهربازی و مراکز تفریحی رونق می‌بخشد؟

What is the Toofun

بدون محدودیت سنی

تجهیزات شهربازی توفان برای همه‌ی سنین مناسب هستند.
بنابراین، توفان، خانواده‌ها و گروه‌های مختلف دوستان را بدون محدودیت سنی به شهربازی دعوت می‌کند.

جذابیت بصری، کیفیت داخلی

تجهیزات شهربازی توفان با وجود جذابیت بصری و ظاهری زیبا، با بهترین قطعات و تکنولوژی‌های روز ساخته شده‌اند و همین پیوند، یک لذت واقعی را برای کاربر ایجاد می‌کند.

تجهیزات شهربازی برای همه‌ی سنین

وسایل شهربازی توفان فاقد گروه سنی هستند. این شبیه‌سازها هم برای کودکان و نوجوانان جذابیت دارند و هم برای بزرگسالان. با وسایل شهربازی توفان می‌توان همه‌ی سنین را به شهربازی دعوت کرد.

داستان توفان

تولید کننده‌ی مدرن تجهیزات شهربازی

اولین تجهیزی که توسط توفان ساخته شد «شبیه‌ساز پرواز» بود. شبیه‌‌ساز پرواز با هدف آموزش و برای خلبانان ساخته شد، اما بازخوردهایی که دریافت کرد، نشان داد، شبیه‌سازها برای همه‌ی مردم جالب توجه و تفریحی هستند. زیرا تجربه‌ای که شبیه‌سازها در اختیارمان قرار می‌دهند، در واقعیت به دست نمی‌آیند.
بنابراین، توفان شروع کرد به ساخت شبیه‌سازهای مختلف تا تجربیات متفاوتی را از زمین تا آسمان، از فضاهای بسته تا بکرترین طبیعت‌ها برای کاربران ایجاد کند.
شبیه‌سازها تخیلات هیجان‌انگیز شما را ممکن می‌کنند!

غرفه برتر نوآوری در شبیه سازی

تولید کننده‌ی شبیه‌سازهای VR و AR

شرکت کننده برتر در نهمین دوره نمایشگاه صنعت تفریحات و شهربازی

مجوزهای بین‌المللی توفان

گروه صنعتی توفان، وابسته به شرکت پایا هیدرولیک جم، با افتخار توانسته است در زمینه‌ی تولید تجهیزات شهربازی، گواهی‌نامه‌های بین المللی زیر را اخذ کند:

مشاوران توفان برای راهنمایی جهت خرید تجهیزات شهربازی و احداث شهربازی‌های روباز و سرپوشیده، در کنار شما هستند.

توفان، خلاق‌ترین و ایمن‌ترین تولید کننده‌ی تجهیزات شهربازی در صنعت داخلی، پذیرای ایده‌ها و پیشنهادات شماست.