گروه صنعتی توفان/ محصولات خانگی و باشگاهی/ تردمیل واقعیت مجازی

تردمیل واقعیت مجازی VR؛ فیت‌فان خانگی

Toofun Home and Gym Walking Simulator

ویژگی های تردمیل واقعیت مجازی

تردمیل واقعیت مجازی VR «تِرد فان» یک دستگاه شبیه ساز پیاده روی با استفاده از تردمیل است؛ که امکان پیاده‌روی در محیط‌های زیبا را در خانه و باشگاه با استفاده از مانیتور برای کاربران تردمیل فراهم می‌کند. برای کسانی که می‌خواهند روزانه، به وسیله‌ی پیاده‌روی، چربی‌سوزی و عضله‌سازی کنند اما ترجیح می‌دهند در فضای بسته بمانند، «تردفان» گزینه‌ی مطلوبی است. فیلم‌های موجود در حافظه‌ی مانیتور تردفان، کاربر را به محیط‌های دلخواهش می‌برد. تجربه‌ی پیاده‌روی در جنگل‌ها، دامنه‌ی کوه‌ها، خیابان‌های ناآشنا و… لذت پیاده‌روی را دوچندان می‌کنند.

نکته: قطعات و تجهیزاتی که توفان در اختیار شما قرار می‌دهد، روی هر تردمیلی قابل نصب هستند. تردمیل واقعیت مجازی تردفان، فاقد دستگاه تردمیل است.

فروشنده

گارانتی یک ساله

پنج سال خدمات پس از فروش

موجود در انبار توفان

آماده ارسال از انبار

ساخت ایران

ساخت ایران

برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید.

فروش اقساطی

خدمات پس از فروش ۱روزه

گواهی بین المللی CE اروپا

گواهی ISO 9001

محصولات مرتبط
معرفی محصول

تردمیل واقعیت مجازی تردفان؛ دستگاه ورزشی که به کاربر خود اجازه می دهد مسافت های طولانی را در مکان های کوچک بدود

تردمیل واقعیت مجازی تردفان، همان تردمیل است که به تکنولوژی واقعیت مجازی مجهز شده است. استفاده از تردمیل به تنهایی ممکن است برای قرارگیری در برنامه‌ی روزانه، ملال‌آور باشد. زیرا پیاده‌روی در یک مکان ثابت نمی‌تواند تأثیر پیاده‌روی در طبیعت را ایجاد کند. بعضی از تردمیل‌های تولید خارجی، مجهز به مانیتور هستند و قابلیت پخش فیلم دارند؛ اما این تردمیل‌ها بسیار هزینه‌برند. گروه صنعتی توفان، با مجهز کردنِ دستگاه تردمیل به تکنولوژی واقعیت مجازی، این امکان را برای هم‌وطنان فراهم و مقرون‌به‌صرفه کرده است.

مانیتور روی استند، مقابل تردمیل قرار می‌گیرد و حس‌گرِ روی تردمیل، تصویر را با سرعتِ کاربر هماهنگ می‌کند. به غیر از قابلیت سینک شدن سرعت کاربر با فیلم، کیفیت بالای تصویر هم مزیت دیگر واقعیت مجازی است.

فیلم‌های موجود در حافظه‌ی واقعیت مجازی تردفان بسیار متنوع است و کاربر می‌تواند هر بار یک فضا را تجربه کند. تردفان، امکان یک پیاده‌روی ماجراجویانه را فراهم کرده است.

همچنین شما می‌توانید از طریق دکمه زیر، اقدام به دریافت کاتالوگ محصول تردمیل واقعیت مجازی تردفان بفرمایید.