توفان/ وسایل شهربازی و باشگاهی/  شبیه ساز رانندگی واقعیت مجازی

شبیه ساز رانندگی واقعیت مجازی؛ مینی فان

Toofun Driving Simulator

شبیه ساز رانندگی واقعیت مجازی مینی‌فان، کوچک‌ترین و مقرون‌ به‌ صرفه‌ترین شبیه ساز رانندگی واقعیت مجازی جهت استفاده‌ی خانگی، گیم‌کلاب، شهربازی‌های سرپوشیده و روباز است. شبیه ساز رانندگی واقعیت مجازی مینی‌فان دامنه‌ی دینامیکی بالایی دارد و می‌تواند تجربیاتی همچون ماشین‌سواری، پرواز، ترن هوایی و… را شبیه‌سازی کند. کاربر درون کابینِ نیم کره‌ای می‌نشیند و همزمان با جهت‌ فیلمِ واقعیت مجازی، آزادانه حرکت می‌کند. هیجانی که سرنشین شبیه ساز رانندگی مینی‌فان تجربه می‌کند، برابر با تجربه‌ی واقعی رقابت و دقت عمل است.

از مزایای شبیه ساز رانندگی واقعیت مجازی مینی‌فان می‌توان به استهلاک بسیار کم، استفاده آسان در خانه و محیط‌های کوچک، وزن کم، حمل و نقل آسان و سازگاری با انواع هدست‌های موجود در بازار اشاره کرد. قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه و زاویه‌ی خم شدن در محور عمودی و افقی بیش از ۳۵ درجه، از قابلیت‌های استثنایی این وسیله‌ی شهربازی است.

مشخصات دستگاه شبیه ساز رانندگی واقعیت مجازی مــیــنــی فــان

فروشنده

گارانتی یک ساله

پنج سال خدمات پس از فروش

موجود در انبار توفان

آماده ارسال از انبار

ساخت ایران

ساخت ایران

برای اطلاع از قیمت شبیه ساز رانندگی واقعیت مجازی با ما تماس بگیرید.

فروش اقساطی

خدمات پس از فروش ۱روزه

گواهی بین المللی CE اروپا

گواهی ISO 9001

محصولات مرتبط
معرفی محصول

شبیه ساز رانندگی واقعیت مجازی مینی‌فان؛ تنوع هیجان

شبیه ساز رانندگی واقعیت مجازی مینی‌فان می‌تواند چند بازی را شبیه‌سازی کند. تنوع بالای بازی‌های مینی‌فان این دستگاه را میان شبیه‌سازها ویژه کرده است. بازی‌های مینی‌فان بازی‌های جوی استیک joystick هستند. کاربر درون نیم کره می‌نشیند، عینک واقعیت مجازی را روی چشمانش قرار می‌دهد و در حالی‌که دسته‌ی بازی را در دست دارد،‌ بازی را هدایت می‌کند. کاربر هم‌زمان با چپ و راست و عقب و جلو شدن تصاویر بازی، در نیم‌کره حرکت می‌کند.

شبیه ساز رانندگی  واقعیت مجازی هم برای آموزش رانندگی کاربرد دارد و هم برای تخلیه‌ی هیجان! جالب است بدانید که رانندگان اتوبوس‌های سازمان اتوبوس‌رانی تهران، پیش از تجربه‌ی واقعی اتوبوس‌رانی، باید دوره‌ی شبیه ساز رانندگی واقعیت مجازی ماشین سنگین را بگذرانند. این تجربه حتی برای کسانی که آرزوی ماشین‌های سنگین را هم دارند، هیجان‌انگیز خواهد بود. در دوره‌های شبیه سازی رانندگی، عوامل محیطی مدام تغییر می‌کنند تا راننده به شرایط مختلف مسلط شود. دستگاه شبیه ساز رانندگی مینی فان، همین تجربه را برای شما فراهم خواهد کرد. 

فیلم‌های موجود روی حافظه‌ی مینی‌فان، شما را در شرایط مختلفی قرار می‌دهند، از هوای آفتابی گرفته تا طوفانی، از خیابان‌های خلوت گرفته تا جاده‌های شلوغ و پرتردد، از مسیرهای بکر تا مسیرهای پرخطر! بنابراین شبیه ساز رانندگی مینی فان هم برای کسانی که عاشق رانندگی و هیجان هستند جذاب خواهد بود و هم برای افرادی که می‌خواهند رانندگی را بیاموزند و نیاز دارند که در موقعیت شبیه سازی شده قرار بگیرند تا اعتمادبه‌نفس پیدا کنند. با کمی تیلیغات و اطلاع رسانی، به راحتی می‌توانید افراد زیادی را به عشقِ تجربه‌ی شبیه ساز رانندگی واقعیت مجازی به مجموعه‌ی خود بکشانید.

مشخصات بازی شبیه ساز رانندگی واقعیت مجازی مینی فان

زمان بازی های توفان ۳ تا ۵ دقیقه است همراه با هیجان هوایی که امکان افزایش زمان بازی تا مقدار نامحدود را دارد. بازی های توفان شامل بی نهایت بازی پرهیجان واقعیت مجازی همراه با قابلیت ارتقا و پشتیبانی هست.

همچنین شما میتوانید از طریق دکمه زیر، اقدام به دریافت کاتالوگ محصول مینی فان بفرمایید.