توفان/ محصولات خانگی/ فیت فان خانگی

شبیه ساز دوچرخه سواری؛ فیت‌فان خانگی

Toofun Home Cycling Simulator

ویژگی های محصول

دستگاه شبیه ساز دوچرخه سواری فیت‌فان، امکان دوچرخه‌سواری با قابلیت واقعیت مجازی را فراهم کرده است. دوچرخه‌سواری در خیابان گاهی با آسیب‌هایی همراه است، مانند آسیب‌های فیزیکی و استنشاقِ هوای آلوده.

این دستگاه شبیه‌ساز دوچرخه سواری، تجربه ورزش دوچرخه‌سواری در خانه را برای همه‌ی افراد، با خاطری آسوده، فراهم کرده است. فیلم‌های موجود در حافظه‌ی مانیتور فیت‌فان کاربر را به بکرترین مناظر می‌برد و لذت دوچرخه‌سواری را دوچندان می‌کند.

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که نمی‌توانند به برنامه‌ی روتین ورزشی خود پایبند بمانند، ما شبیه ساز دوچرخه سواری فیت‌فان خانگی را به شما توصیه می‌کنیم. تصور ورزش در طبیعت و در عین حال آسودگی ورزش در خانه، قابلیت ویژه‌ای است که به عنوان یک محرک انگیزشی برای شما عمل خواهد کرد.

علاوه بر این، دوچرخه‌سواری یکی از ورزش‌هایی است که به طور همزمان روی سلامت جسم و روان تأثیرگذار است و قرار دادن آن در برنامه‌ی روزانه‌ی از شما انسان سالم‌تر و شاداب‌تری می‌سازد.

نکته: شما می‌توانید از دوچرخه‌ی شخصی‌تان برای فیت‌فان خانگی استفاده کنید؛ بنابراین، ابعاد دوچرخه بستگی به انتخاب شما خواهد داشت. تجهیزات واقعیت مجازی‌ای که توفان در اختیار شما قرار می‌دهد، روی هر دوچرخه‌ای قابل نصب هستند.

فروشنده

گارانتی یک ساله

پنج سال خدمات پس از فروش

موجود در انبار توفان

آماده ارسال از انبار

ساخت ایران

ساخت ایران

برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید.

فروش اقساطی

خدمات پس از فروش ۱روزه

گواهی بین المللی CE اروپا

گواهی ISO 9001

محصولات مرتبط
معرفی محصول

شبیه ساز دوچرخه سواری فیت فان

مینی‌فان توفان یک دستگاه کوچک و مقرون به صرفه شبیه‌ساز حرکت واقعیت مجازی می‌باشد که جهت استفاده خانگی و گیم کلاب، طراحی و تولید شده است.

یک سرنشین بعد از نشستن روی صندلی دستگاه و جاگیری و بستن کمربند‌های ایمنی، آماده کار می‌باشد و بعد نصب عینک‌ واقعیت مجازی بر روی چشم می‌تواند به انتخاب خود از بین بازی‌ها، یک بازی را شروع کند. این دستگاه قابلیت پشتیبانی از بازی‌های ماشین سواری، پرواز و سفینه فضایی را نیز دارد.

دوچرخه سواری یکی از محبوب‌ترین روش‌ها برای افرادیست که مایل به تقویت قلب و ریه های خود هستند. دوچرخه سواری منظم، احتمال ابتلا به بیماری های قلبی را به میزان ۵۰ درصد کاهش می‌دهد. همچنین، ورزش های هوازی منظم روی دوچرخه، ریه ها را تقویت کرده و به آنها امکان می‌دهد تا اکسیژن بیشتری را جذب کرده و سطح انرژی شما را بالا ببرند. 

مزایای دوچرخه سواری شامل: تقویت سیستم قلبی و عروقی، افزایش چربی سوزی، عضله سازی، افزایش هماهنگی عصب و عضله، سلامت ذهن، افزایش خلاقیت، کاهش بی‌خوابی، کاهش علائم پیری، افزایش اجابت مزاج، افزایش طول عمر، افزایش سطح هوش، افزایش احساس شادی و رضایت، کاهش وزن و…

داشتن قلب و ریه هایی قوی نه تنها از پیش آمدن شرایط خطرناک قلبی عروقی مانند بیماری عروق کرونر، فشارخون، تصلب شریان و سندرم متابولیک جلوگیری می کند، بلکه برای فعالیت روزانه شما نیز انرژی بیشتری فراهم می‌کند. آیا هر بار که از پله ها بالا می‌روید دچار تنگی نفس می شوید؟ دوچرخه سواری به میزان حداقل ۲۰ دقیقه در روز، شما را قادر می سازد تا کارهای بیشتری را تنها با مصرف انرژی کمتر انجام دهید.

افزایش احساس شادی و رضایت

تاکنون “Runner’s high” به گوشتان خورده است؟ احساسی است توام با رضایت که به افراد بعد از یک فعالیت طولانی هوازی دست می دهد. یک تصور غلط و رایج در مورد Runner’s high اینست که در اثر ترشح اندروفین در بدن ایجاد می شود. اما مطالعات اخیر نشان داده است که خانواده ای از مولکول های ریز (به نام اندوکانابینوئیدها) مسئول احساس شادی و رضایتی هستند که به دوچرخه سواران دست می دهد.

دوچرخه سواری به مدت ۳۰ دقیقه تمام چیزیست که شما برای بهره مندی از مزایای اندوکانابینوئیدها به آن نیاز دارید. گفته می شود دوچرخه سواران غالبا خوشحال‌ترین کارمندان اداره هستند. از طرف دیگر، دوچرخه سواری استرس را کاهش داده و در عین حال احساس خوشحالی و رفاه روانی را افزایش می دهد.

ایمنی

در سپتامبر ۲۰۱۱ در روزنامه نیویورک تایمز اینگونه نقل شده است که دوچرخه سواران و مدیران سازمان دوچرخه رانی تاکید کردند که شمارِ تصادفات در مسابقات دوچرخه سواری هم در تعداد و هم در شدت تصادفات در سالهای گذشته افزایش داشته اگرچه آمارهای رسمی دردسترس نیستند. اگر شما یک دوچرخه سوارِ عادی هستید باید از تمام قوانین جاده ای پیروی کرده و با آمادگی مراقبت از خود دوچرخه سواری کنید. طبق قوانین حق تقدم در خیابان ها و جاده ها با خودرو است نه دوچرخه، پس مراقب باشید.

در معرض آلودگی هوا بودن

براساس مطالعات روزنامه (چشم اندازهای سالم محیط زیست)، انتشار یافته در مارس ۲۰۱۱ ، گزارش شده است که دوچرخه سواران نسبت به موتور سواران بیشتر در معرض استنشاق هوای آلوده هستند. اگر شما در منطقه ای زندگی می کنید که آلودگی محیطی زیادی دارد، توصیه می کنیم شرایط را قبل از دوچرخه سواری بررسی کنید و ارزیابی کنید که آیا رفتن به بیرون ارزش دارد یا نه؟

شبیه ساز دوچرخه سواری فیت فان هیچکدام از این معایب را نداشته و با داشتن نرم افزار مکمل واقعیت مجازی تماما حس یک دوچرخه سواری در طبیعت و بیرون از خانه را در هر کدام از محیط هایی که اگر فرد بخواهد با دوچرخه خود به آن محل ها طی مسیر کند نیز کاری صد چندان دشوار می باشد را ممکن ساخته است و با قابلیت شبکه بودن این تجربه را در کنار دوستان خود در هر کجای دنیا در خانه خود و با صرف کمترین هزینه خواهد داشت.

همچنین شما میتوانید از طریق دکمه زیر، اقدام به دریافت کاتالوگ محصول شبیه ساز دوچرخه سواری فیت فان خانگی بفرمایید.