توفان/ محصولات باشگاهی/ فیت فان باشگاهی

شبیه ساز دوچرخه سواری؛ فیت‌فان باشگاهی

Toofun Gum Cycling Simulator

ویژگی های محصول

دستگاه شبیه ساز دوچرخه سواری فیت‌فان، امکان دوچرخه‌سواری با قابلیت واقعیت مجازی را فراهم کرده است. دوچرخه‌سواری در خیابان گاهی با آسیب‌هایی همراه است؛ مانند آسیب‌های فیزیکی و استنشاقِ هوای آلوده.

این دستگاه شبیه‌ساز دوچرخه سواری، می‌تواند در میان تجهیزات ورزشی باشگاهی قرار بگیرد تا ورزشکاران بتوانند دوچرخه‌سواری را هم در برنامه‌ی خود قرار دهند. دوچرخه سواری ورزش سبک و مفرحی است که اکثراً به آن علاقه‌مند هستند اما به دلیل ساختار خیابان‌ها و پیاده‌روها نمی‌توانند از آن استفاده کنند.

انجام روزانه‌ ۲۰ الی ۳۰ دقیقه دوچرخه‌سواری برای هر ورزشکار، باعث تقویت عضلات، بهبود عملکرد قلب و عروق، ریه، سلامت روان و… می‌شود. وجود دستگاه شبیه ساز دوچرخه سواری فیت‌فان در باشگاه‌ها می‌تواند سنگینی ورزش را برای ورزشکاران مفرح‌تر کند. ورزشکاران به وسیله‌ی تکنولوژی واقعیت مجازی، از فضای محصور باشگاه بیرون می‌روند و خود را در طبیعت تصور می‌کنند. دستگاه شبیه ساز دوچرخه فیت‌فان می‌تواند جذابیت ورزش را دوچندان کند و وجهه‌ای مدرن به باشگاه بدهد.

نکته: هر باشگاه ورزشی می‌تواند متناسب با نیاز گروه سنی مخاطبانش از لحاظ قد، کیفیت و برند، دوچرخه را تهیه کند. تجهیزات واقعیت مجازی‌ای که توفان در اختیار شما قرار می‌دهد، روی هر دوچرخه‌ای قابل نصب هستند.

فروشنده

گارانتی یک ساله

پنج سال خدمات پس از فروش

موجود در انبار توفان

آماده ارسال از انبار

ساخت ایران

ساخت ایران

برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید.

فروش اقساطی

خدمات پس از فروش ۱روزه

گواهی بین المللی CE اروپا

گواهی ISO 9001

محصولات مرتبط
معرفی محصول

فیت‌فان باشگاهی؛ شبیه ساز دوچرخه سواری

برخی ورزشکاران، ورزش در دل طبیعت را به ورزش در باشگاه ترجیح می‌دهند، زیرا علاقه‌ای به ماندن در فضای محصور برای طولانی مدت ندارند. اما می‌دانیم که ورزشکاران به مربی و تیم نیازمندند. به همین منظور نمی‌توان باشگاه را از برنامه‌ی هفتگی ورزشکاران حذف کرد. ورزشِ گروهی و تحت نظر مربی بودن، دو امر التزامی برای هر ورزشکاری است.

امروزه، در تمام دنیا، تکنولوژی واقعیت مجازی با کاربردهای گوناگونش بسیاری از مشکلات را حل کرده است. واقعیت مجازی، زمین زیرِ پای شما را به هر سمتی که بخواهید، می‌چرخاند!

قرار دادن دستگاه‌هایی با تکنولوژی VR در باشگاه‌ها باعث جذابیت فضای محصور می‌شود. ورزشکاران می‌توانند زمان بیشتری را با دستگاه کار کنند و کمتر خستگی و فشار را احساس کنند. رکاب زدن در مقابل دیوار برای دقایق طولانی بسیار دلگیر و خسته‌کننده است! حال که قابلیت واقعیت مجازی به شما این امکان را می‌دهد که مکان دلخواه خود را انتخاب کرده و در همان فضا ورزش کنید.

سنسوری که روی دستگاه نصب می‌شود، تصویر را مطابق با سرعت و جهت شما تنظیم می‌کند. این تکنولوژی بسیار شگفت‌انگیز است و باعث می‌شود که مرز میان واقعیت و تصویر را گم کنید!

با وجود دستگاه‌های مجهز به تکنولوژی VR، افراد بیشتری به باشگاه خواهند آمد و می‌توانند زمان طولانی‌تری را بدون احساس خستگی، در باشگاه سپری کنند.

همچنین شما میتوانید از طریق دکمه زیر، اقدام به دریافت کاتالوگ محصول شبیه ساز دوچرخه سواری فیت فان باشگاهی بفرمایید.