شناخت هیجان‌انگیزترین و وحشتناک‌ترین شهربازی دنیا

همه ما انسان‌ها، به تفریح و بازی‌های سرگرم‌کننده علاقه بسیار زیادی داریم. یکی از مکان‌های مهیجی که برای ما بسیار لذت‌بخش است، شهربازی‌ها هستند. هر کشور شهربازی‌هایی دارد که با انواع لوازم مهیج و ترسناک پر شده‌اند، اما شهربازی‌هایی وجود دارند که به‌عنوان وحشتناک‌ترین شهربازی دنیا شناخته می‌شوند. منظور ما از وحشتناک‌ترین این است که وسایل این شهربازی‌ها، بیش ‌از اندازه مهیج‌اند و احساس ترس شدیدی را در ما به وجود می‌آورند. بسیاری از افراد درست به همین دلیل عاشق شهربازی‌ها هستند!  این شهربازی‌ها، بیشتر در کشورهای اروپایی قرار دارند و در شمارِ هیجان‌انگیزترین شهربازی‌های دنیا محسوب می‌شوند. اگر شرایط سفر به کشورهای اروپایی را داشتید، حتماً از این شهربازی‌های هیجان‌انگیز و ترسناک دیدن کنید. این شهربازی‌های هیجان‌انگیز، با سریع ترین ترن‌های هوایی و چرخ ‌و فلک‌های هیجان‌انگیز، می‌توانند توأمان حس ترس و لذت را در شما به وجود بیاورند. امروزه شهربازی های سرپوشیده با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته مانند واقعیت مجازی VR و واقعیت افزوده AR در تلاش برای شبیه سازی تجربه هیجان هستند. گروه صنعتی توفان یکی از بهترین تولیدکنندگان وسایل شهربازی با استفاده از تکنولوژی واقعیت مجازی در ایران است.

آشنایی با انواع شهربازی‌های هیجان‌انگیز دنیا

همان‌طورکه می‌دانید، شهربازی‌ها نقش مهمی در ایجاد هیجان در ما انسان‌ها دارند. همه‌ی ما، نیاز شدیدی به وجود هیجان در زندگی‌های‌مان داریم. هیجان را با کارهای بسیار زیادی می‌توان به وجود آورد؛ مانند پرواز کردن یا ورزش‌. اما یکی از هیجان‌انگیزترین کارهایی که می‌توانیم انجام دهیم، رفتن به شهربازی است. وسایلی که در شهربازی‌ها وجود دارد، می‌توانند احساس هیجان زیادی را برای ما ایجاد کنند و البته کمی ترس را در وجود ما بیندازند؛ ترسی که بسیار جذاب هم هست. از وحشتناک‌ترین شهربازی دنیا، می‌توان به شهربازی یوروپا در آلمان، شهربازی اورلند در کره‌جنوبی (که دارای ترن هوایی هیجان‌انگیزی است)، شهربازی باکو در کشور آذربایجان (که با قطار معروف ارواح خبیثه به شهرت رسیده است)، شهربازی ماکاسار در اندونزی، شهربازی فانتا در چین (که با یک تاب بزرگ بیش از ۵ متر، بسیار مهیج و ترسناک است)، شهربازی یا سرزمین دیزنی (که جزو هیجان‌انگیزترین شهربازی‌های دنیا محسوب می‌شود)، شهربازی اورلاندو در کالیفرنیا(که دارای متفاوت‌ترین ترن‌های هوایی وحشتناک است) اشاره کرد. اگر امکان سفر به کشورهای دیگر را دارید، بد نیست که سری هم به این شهربازی‌های هیجان‌انگیز بزنید.

بهترین و وحشتناک‌ترین شهربازی ایران

وحشت و هیجانی که شهربازی‌ها در ما ایجاد می‌کنند، می‌تواند بسیار لذت‌بخش باشد. در بسیاری از کشورها، شهربازی‌هایی وجود دارند که به‌عنوان وحشتناک‌ترین شهربازی دنیا شناخته می‌شوند. این شهربازی‌ها، دارای ترن‌ها و تاب‌های بلند عجیبی هستند که می‌توانند لحظات پرهیجانی را برای ما رقم بزنند. شاید شما با بسیاری از شهربازی‌های وحشتناک و هیجان‌انگیز دنیا آشنایی داشته باشید اما باید بدانید که کشور ما هم شهربازی‌های هیجان‌انگیز و ترسناکی دارد. یکی از شهربازی‌هایی که در کشور ما وجود دارد، به نام «پارک ارم تهران»، در شمارِ هیجان‌انگیزترین شهربازی‌های جهان محسوب می‌شود. دلیل آن هم وجود ترن هوایی است که جزوء هیجان‌انگیزترین ترن‌های هوایی دنیا به حساب می‌آید. دلیل هیجان‌انگیز بودن این ترن‌های هوایی، باریک بودن ریل آن است که می‌تواند استرس زیادی را در ما ایجاد کند. بنابراین شما می‌توانید در کشور خودمان هم شهربازی‌های مهیج را تجربه کنید.

ترسناک ترین ترن هوایی

از دیگر شهربازی‌های هیجان‌انگیز دنیا

هیجان، جزو مواردی است که همه ما به آن احتیاج داریم. زندگی بدون هیجان، لذت بزرگی را کم دارد! برای ایجاد هیجان، کارها‌ی زیادی هست که می‌توانیم انجام دهیم. اما اگر می‌خواهید ضریب هیجان شما به بالاترین حد ممکن برسد و اگر امکان سفر به خارج از کشور را دارید، از  وحشتناک‌ترین شهربازی دنیا دیدن کنید. شهربازی‌ها و مکان‌های تفریحی، می‌توانند تأثیر مثبت زیادی در روحیه شما بگذارند.

از شهربازی‌ها و مکان‌های تفریحی ترسناک دنیا، می‌توان به شهربازی یا پارک Crocosaurus Cove اشاره کرد. شما می‌توانید تجربه جالبی در آن داشته باشید. یکی از دلایل شهرت این پارک و شهربازی، قفس مرگ است! شما در این قفس، به زیر آب می‌روید و تمساح‌های بزرگ دور تا دور شما را احاطه می‌کنند.

از دیگر شهربازی‌های ترسناک دنیا، می‌توان به شهربازی Canada’s Wonderland اشاره کرد. این شهربازی به‌عنوان بزرگ‌ترین شهربازی کانادا محسوب می‌شود و دارای دو ترن هوایی با ارتفاع 92 متر هستند.

 شهربازی دیگری که باید به آن اشاره‌کنیم، شهربازی Brazilian Washuzan Highland Park است که در آن می‌توانید، دوچرخه‌سواری در ارتفاع را تجربه کنید.

این سه شهربازی‌ای که به شما معرفی کردیم، جزو هیجان‌انگیزترین شهربازی‌های دنیا به ‌حساب می‌آیند؛ اما شهربازی‌های دیگری هم وجود دارند که بسیار ترسناک‌تر و هیجان‌انگیزتر از این شهربازی‌ها هستند.

سخن پایانی

در کل می‌توان گفت که اگر می‌خواهید هیجان‌انگیزترین تفریحات دنیا را انجام دهید، باید به شهربازی‌های هیجان‌انگیز بروید و وسایل ترسناک شهربازی را تجربه کنید! شهربازی‌های بزرگ دنیا، دارای سرسره‌های مهیج و تفریحاتی هستند که می‌توانند آدرنالین خون شما را به اندازه‌ی چشمگیری بالا ببرند. همان‌طور که می‌دانید، انسان‌ها برای اینکه بتوانند زندگی خوبی داشته باشند، به هیجان احتیاج دارند. شهربازی‌ها می‌توانند هیجان بسیار زیادی را در ما ایجاد کنند. در بسیاری از کشورهای دنیا، شهربازی‌هایی وجود دارد که به‌عنوان وحشتناک‌ترین شهربازی دنیا محسوب می‌شوند. اگر گشتی در اینترنت بزنید، می‌توانید با این شهربازی‌ها آشنا شوید. همچنین در کشور ما هم شهربازی‌های هیجان‌انگیز و ترسناک زیادی وجود دارد که شما می‌توانید استرس را در این شهربازی‌های هیجان‌انگیز تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *