توفان; نسل جدید هیجان

شبیه‌ساز ترن هوایی توفان، پرفروش‌ترین وسیله‌ی شهربازی توفان

دستگاه شبیه‌ساز «ترن هوایی» توفان، یکی از پرطرفدار‌ترین وسایل شهربازی است.

جذابیت بصری و تلفیق حرکات مکانیکی با تصاویر ۳۶۰ درجه در عینک واقعیت مجازی، تجربه‌ای هیجان‌انگیز را برای کاربران رقم می‌زند. 

با وجود این‌که بیشترین حوادث شهربازی‌ها مربوط به ترن‌های هوایی است، امروزه «شبیه‌ساز ترن هوایی» به عنوان یک جایگزین کاملاً ایمن، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

شبیه ساز ترن هوایی توفان در سرتاسر ایران

get
.

چرا خرید وسایل شهربازی توفان؟

خدمات پس از فروش دستگاه های شهربازی

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها برای خرید وسایل شهربازی، اطمینان از ایمنی است. تجهیزات شهربازی توفان دارای نشان استاندارد هستند و از ایمن‌ترین تجهیزات در ساخت آن‌ها استفاده شده است. در صورتی‌که نیازمند کمک باشید، در کم‌تر از ۷۲ ساعت، تیم خدمات پس از فروش دستگاه های شهربازی توفان در محل حاضر شده و مشکل را برطرف می‌کنند.

طراحی و ساخت تجهیزات و وسایل شهربازی

تجهیزات شهربازی توفان با نظارت طراحان صنعتی حرفه‌ای ساخته شده‌اند. جذابیت بصری،طراحی منحصربه‌فرد، کیفیت بالا و تنوع بازی‌‌ها برای تمام سنین، تلفیق حرکات مکانیکی با تصاویر VR، هیحان بالا و ایمنی کامل امتیاز ویژه‌ی تجهیزات شهربازی توفان است.

مشاوره رایگان خرید تجهیزات شهربازی

در صورتی که نیازمند دریافت بروزترین قیمت تجهیزات شهربازی سرپوشیده، لیست وسایل شهربازی سرپوشیده، راهنمای تجهیز وسایل شهربازی و مشاوره خرید و فروش تجهیزات شهربازی هستید، لطفا با مشاورین گروه صنعتی توفان تماس بگیرید

دانستنی‌های وسایل شهربازی توفان

Latest Posts Blog
شهربازی VR با جدیدترین دستگاه های واقعیت مجازی
۳۰ بهمن

شهربازی VR با جدیدترین دستگاه های واقعیت مجازی

دستگاه واقعیت مجازی VR چیست؟ تکنولوژی واقعیت مجازی یا reality virtual که به اختصار آن را VR/ وی آر می‌نامند، یک تکنولوژی بسیار محبوب و پر کاربرد است. از تکنولوژی واقعیت مجازی استفاده‌های بسیار زیادی می‌شود. یک استفاده‌ی رایج آن...

2020

مقاله

Toofun

خطرناک ترین دستگاه های شهربازی
۱۴ دی

خطرناک ترین دستگاه های شهربازی

شهربازی دو مدل باز و سرپوشیده دارد و مجهز به مجموعه‌ای از وسایل شهربازی مانند چرخ و فلک، تاب، کشتی صبا، اتاق وحشت و... برای تفریحِ کودکان و بزرگسالان است. در واقع، در شهربازی‌ها امکانات سرگرم‌کننده‌ی‌ بیشتری نسبت به پارک‌های ساده...

324

مقاله

Toofun

وسایل مورد نیاز شهربازی
۴ دی

وسایل مورد نیاز شهربازی

وسایل مورد نیاز شهربازی ها، بسته به بودجه‌ی سرمایه‌گذاران شهربازی، می‌تواند متنوع و یا محدود باشد. بنابراین اولین معیار برای تعیین وسایل مورد نیاز شهربازی، بودجه‌ی سرمایه‌گذاران است. دومین معیار، نوع شهربازی است. شهربازی‌ها به غیر از آن که دو...

881

مقاله

Toofun

تجهیزات و وسایل شهربازی گروه صنعتی توفان ​

گروه صنعتی توفان، با شعار «نسل جدید هیجان» فعالیت خود را در زمینه‌ی طراحی و ساخت تجهیزات و وسایل شهربازی از سال ۹۵ آغاز کرد. این مجموعه‌ی دانش‌بنیان، سازنده و تولید کننده وسایل و تجهیزات شهربازی با به‌کارگیری تکنولوژی‌های روز دنیا است. واقعیت مجازی (VR) و واقعیت افزوده (AR) دو تکنولوژی پرکاربرد در طراحی و ساخت وسایل شهربازی توفان هستند.

طراحان و سازندگان وسایل شهربازی توفان، متخصصان ماهری هستند که هدف‌شان رونق دادن به بازارِ صنعت تفریح و سرگرمی، هم در جهت «رضایت مردم» و هم در جهت «سودآوری سرمایه‌گذاران» است.

گروه صنعتی توفان، با شناخت شهربازی‌های موفق دنیا، محبوب‌ترین و ایمن‌ترین تجهیزات و وسایل شهربازی را تولید می‌کند.

فروشگاه تجهیزات شهربازی توفان​

اگر به دنبال خرید وسایل شهربازی هستید، ما مدرن‌ترین تجهیزات و وسایل شهربازی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. تجهیزات شهربازی توفان، مطابق با تکنولوژی‌های روز دنیا طراحی و ساخته شده‌اند. شما با خرید تجهیزات شهربازی توفان، ظاهری نو به مجموعه‌ی تفریحی خود می‌بخشید و همین امر، موجب جذب مخاطب گسترده‌تری خواهد شد.
با بررسی لیست دستگاه های شهربازی توفان، متوجه تفاوت آن‌ها با تجهیزات قدیمی شهربازی‌ها می‌شوید.

درباره ی گروه صنعتی توفان

گروه صنعتی توفان متخصص در ساخت وسایل شهربازی جهت تجهیز وسایل شهربازی سرپوشیده، شهربازی روباز و مراکز تجاری است. خرید دستگاه شهربازی از گروه صنعتی توفان با توجه به ساخت وسایل شهربازی در خط تولید اختصاصی این مجموعه و فروش مستقیم وسایل شهربازی، قیمت تجهیزات شهربازی توفان را مقرون به صرفه کرده است. همچنین فروش اقساطی وسایل شهربازی توفان امکان خرید وسایل شهربازی را برای مجموعه داران آسان‌تر کرده است. با سفارش دستگاه های شهربازی توفان شما می‌توانید از مزایای ذیل بهره‌مند شوید

خرید تجهیزات شهربازی سرپوشیده بدون واسطه

فروش اقساطی وسایل شهربازی در اقساط سه ماهه و شش ماهه

تولید کننده تجهیزات شهربازی با استفاده از بروزترین تکنولوژی دنیا

ساخت وسایل شهربازی در خط تولید اختصاصی گروه صنعتی توفان

خدمات پس از فروش تجهیزات شهربازی توفان در کمتر از 72 ساعت

نکات مهم در خرید دستگاه های شهربازی

برای خرید دستگاه های شهربازی سرپوشیده باید عوامل متعددی را در نظر بگیرید. مساحت شهربازی، طول سقف، گروه سنی مخاطبان شهربازی، هزینه‌ی دستگاه شهربازی و برگشت سرمایه، خدمات پس از فروشِ دستگاه‌های شهربازی، میزان خطرپذیری دستگاه‌های شهربازی و… همه و همه عواملی هستند که باید به آن‌ها توجه کنید.

فروش اقساطی دستگاه های شهربازی

بسیاری از مجموعه‌داران به دلیل بومِ اقتصادی مبتنی بر سوددهی، مایل به خرید اقساطی وسایل شهربازی هستند. اگر می‌خواهید از شرایط فروش اقساطی وسایل شهربازی توفان باخبر شوید می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

سازنده تجهیزات شهربازی

گروه صنعتی توفان به عنوان یک سازنده‌ی تجهیزات شهربازی داخلی، تولیدکننده جدیدترین نسل تجهیزات شهربازی است. فروشگاه تجهیزات شهربازی توفان با ساخت وسایل شهربازی واقعیت مجازی، یکی از منحصربه‌فردترین فروشگاه‌ های وسایل شهربازی است.

قیمت وسایل شهربازی

قیمت وسایل شهربازی سرپوشیده بسته به نوع دستگاه و تکنولوژی‌های به کار رفته در آن متفاوت است. برای به دست آوردن لیست قیمت وسایل شهربازی سرپوشیده می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با کارشناسان فروش گروه صنعتی توفان در ارتباط باشید.

نمایش همه تجهیزات و وسایل شهربازی گروه صنعتی توفان ​