اسپورتکس 1400

حضور گروه صنعتی توفان در نمایشگاه اسپورتکس سال ۱۴۰۰

خرید شبیه ساز ورزشی

نمایشگاه بین‌المللی ورزش و تجهیزات ورزشی اسپورتکس

نمایشگاه بین‌المللی ورزش و تجهیزات ورزشی اسپورتکس در سال ۱۴۰۰، بیستمین دوره‌ی خود را برگزار کرد. گروه صنعتی توفان با چند شبیه ساز واقعیت مجازیِ ورزشی در این نمایشگاه حضور داشت. شبیه سازهای ورزشی توفان، با هدف پیوند ورزش و سرگرمی طراحی و تولید شده‌اند.


شبیه ساز پیاده‌روی تردفان

دستگاه شبیه ساز پیاده‌روی تردفان، همان دستگاهِ تردمیل است که به تکنولوژی واقعیت مجازی مجهز شده. این دستگاه برای استفاده‌ی خانگی و باشگاهی بسیار مناسب است. با تجهیز تردمیل به تکنولوژی واقعیت مجازی می‌توانید لذت بیشتری از پیاده‌روی ببرید و آن را در برنامه‌ی روتین خود قرار دهید. با تردفان، در رویا قدم برمی‌دارید!


شبیه ساز دوچرخه سواری فیت‌فان

دستگاه شبیه ساز دوچرخه سواری تردفان، همان شبیه ساز دوچرخه‌سواری خانگی و باشگاهی است که به تکنولوژی واقعیت مجازی مجهز شده. با تجهیز شبیه ساز دوچرخه سواری به تکنولوژی واقعیت مجازی، حسِ یک پیاده‌روی واقعی در بکرترین مکان‌ها را تجربه می‌کنید. تکنولوژی VR جذابیتی به شبیه ساز دوچرخه‌سواری می‌دهد که بتوانید آن را در برنامه‌ی روتین خود قرار دهید. امروزه باشگاه‌های معتبر دنیا از این تکنولوژی برای مفرح‌سازی ورزش بهره می‌برند.


شبیه ساز حرکتی ژیروفان

شبیه ساز حرکتی ژیروفان به عنوان یک تجهیز بازی و سرگرمی در باشگاه‌ها قرار می‌گیرد. دستگاه ژیروفان یک وسیله‌ی بازی و سرگرمی است که توانایی فیزیکی کاربر را درگیر می‌کند و از همین جهت می‌تواند در باشگاه‌ها قرار بگیرد تا در کنار ورزش‌های سنگین، اوقاتی مفرح را برای ورزشکاران بسازد. حالت قرارگیری کاربر روی دستگاه، شبیه به حرکت پلانک است و به میزان قابل توجهی کالری‌سوزی می‌کند.


ژیروفان، محبوب‌ترین تجهیز ورزشی توفان در نمایشگاه اسپورتکس

دستگاه ژیروفان باشگاهی در نمایشگاه اسپورتکس، مورد استقبال بسیاری از مجموعه‌داران و ورزشکاران قرار گرفت. دستگاه ژیروفان بسیار سرگرم کننده و چالش برانگیز است. ورزشکاران در عین این‌که توانِ بدنی خود را به کار می‌گیرند، هیجان یک بازی تفریحی را تجربه می‌کنند. دستگاه ژیروفان برای نشاط دادن به باشگاه‌ها گزینه‌ی بسیار مناسبی است. زیرا ورزشکاران پس از انجامِ ورزش‌های سنگین، به کمی تفریح و سرگرمی برای تجدید قوا نیاز دارند.


دستگاه ژیروفان هیجانِ مضاعفی را برای باشگاه‌ها ایجاد می‌کند و این نشاط، برای روحیه‌ی ورزشکاران مفید است.

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *