استاندارد شهربازی، ایمنی شهربازی

استاندارد شهربازی

استاندارد شهربازی، ایمنی شهربازی

اصلی‌ترین دغدغه‌ای که ما همیشه در شهربازی‌ها داریم، مسئله‌ی استاندارد شهربازی و رعایت ایمنی در تجهیزات است. شهربازی‌ها به عنوان یکی از مهیج‌ترین مکان‌هایی که برای تفریح انتخاب می‌شوند و اکثر سنین طرفدار آن هستند، می‌توانند بسیار حادثه‌آفرین باشند. حادثه‌ی تلخ شهربازی‌ها، می‌تواند مردم را از آن دور کند. شهربازی‌های ایمن و استاندارد، خیال ما را در حین تفریح راحت می‌کنند. می‌توانیم بدون نگرانی فرزندمان را سوار تجهیزاتش کنیم یا با اعتماد سراغ یک وسیله‌ی مرتفع برویم. سازمان استاندارد، یک سری قوانین برای شهربازی‌ها وضع کرده است که باید رعایت شوند. بعضی از این قوانین بر اساس استانداردهای کشورهای دیگر هستند.

رعایت ایمنی در شهربازی ها

نکاتی که ذکر شده، فقط برای ساخت تجهیزات استاندارد شهربازی ها نیست، بلکه رعایت نکات ایمنی در محیط هم اهمیت دارد. برای نمونه فاصله‌ای که ما با تجهیزات داریم، نحوه‌ی عملکرد کارکنان شهربازی با دستگاه‌ها و… جزو نکات ایمنی شهربازی‌ها هستند. چه به عنوان مجموعه‌دار و چه به عنوان گردشگر، ما باید استانداردهای شهربازی را بشناسیم. اگر مجموعه‌دار هستیم، با حفظ این استاندارها، شهربازی را برای مردم ایمن کنیم. و اگر گردشگر هستیم، بتوانیم شهربازی استاندارد و ایمن را از شهربازی غیر استاندارد تشخیص دهیم تا جان خود و همراهان‌مان، در معرض خطر قرار نگیرد.

استاندارد شهربازی

امنیت در شهربازی

ترسی که در محیط شهربازی تجربه می‌شود، می‌تواند مفرح و جهت بالا بردن آدرنالین خون باشد و از طرف دیگر، می‌تواند تا همیشه در خاطر عده‌ای مهلک باقی بماند. بسیار اندوهناک است تماشای خنده‌ای که در محیط پر شر و شور شهربازی، تبدیل به گریه می‌شود. و بسیار لذت‌بخش است گذراندن شبی هیجان‌انگیز و مفرح با جمع دوستان و خانواده، در محیطی امن و خاطره‌انگیز. رعایت بعضی نکات مرز میان این دو هستند. با رعایت نکات ایمنی و استاندارد شهربازی ها می‌توانیم برای خود و مردم شادی‌آفرین باشیم.

با وارد شدن به این آدرس و سایت سازمان ملی استاندارد می‌توانید نکات ایمنی و استانداردهای شهربازی را مطالعه کنید.

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *