امتک 1400

حضور گروه صنعتی توفان در نمایشگاه امتک سال ۱۴۰۰

گروه صنعتی توفان در سال ۱۴۰۰ با تجهیزات بیشتری در نمایشگاه امتک حضور پیدا کرد. در این دوره از نمایشگاه تجهیزات جدیدی معرفی شدند که در مدرن‌ترین شهربازی‌های دنیا به عنوان محبوب‌ترین تجهیزات شهربازی‌های سرپوشیده شناخته می‌شوند.


شبیه ساز ترن هوایی
شبیه ساز ترن هوایی از جهات بسیاری جایگزین خوبی برای ترن هوایی واقعی است. ترن هوایی در سراسر دنیا محبوب‌ترین تجهیز شهربازی است اما نصب آن در همه‌ی شهربازی‌ها امکان‌پذیر نیست. شبیه ساز ترن هوایی، خطرپذیری کمتری دارد، هیجان بیشتری ایجاد می‌کند و مجهز به تکنولوژی واقعیت مجازی است.


مینی‌فان
مینی‌فان به عنوان شبیه ساز رانندگی و پرواز، یکی از محبوب‌ترین تجهیزات شهربازی سرپوشیده است. دستگاه مینی‌فان فضای کمی را اشغال می‌کند و نصب راحتی دارد. این تجهیز برای گیم‌کلاب‌ها، لابی هتل‌ها، سالن‌های سینما، پاساژها و… هم مناسب است.


فیت‌فان خانگی و فیت‌فان باشگاهی
فیت‌فان یا شبیه ساز دوچرخه‌سواری در دو نمونه‌ی خانگی و باشگاهی ساخته شده است. فیت فان، دوچرخه‌ی ثابتِ خانگی و باشگاهی را به تکنولوژی واقعیت مجازی یا همان VR مجهز کرده و جذابیت بسیاری به آن بخشیده است. تکنولوژی واقعیت مجازی، تجسمِ حضور در زیباترین و مفرح‌ترین مکان‌ها را برای شما فراهم می‌کند. فیت‌فان‌ها بیشتر برای تجهیز مکان‌های سرپوشیده، باشگاه‌ها و استفاده‌ی خانگی طراحی شده‌اند.


تردفان
تردفان یا شبیه ساز پیاده‌روی، دستگاه تردمیل را به تکنولوژی واقعیت مجازی مجهز کرده است. مجهز شدنِ تردمیل به تکنولوژی واقعیت مجازی باعث می‌شود که شما حضور در فضای بسته را فراموش کرده و در زیباترین مکان‌ها خود را احساس کنید. تردفان بیشتر برای تجهیز مکان‌های سرپوشیده، باشگاه‌ها و استفاده‌ي خانگی طراحی شده است.


ژیروفان شهربازی و ژیروفان باشگاهی
ژيروفان یک شبیه ساز حرکتی است که کنترل آن به واسطه‌ی قدرت بدنی کاربر است. حالت قرارگیری کاربر روی دستگاه، شبیه به حرکت پلانک است. ژیروفان هم مجهز به عینک واقعیت مجازی است که در این صورت مانند شبیه ساز پرواز عمل می‌کند و هم مجهز به یک صفحه‌ی نمایشگر با بازی‌های متنوع است.


تاچ‌فان
تاچ‌فان تکنولوژی‌ای است که به واسطه‌ی آن شما می‌توانید یک دیوار را تبدیل به تجهیز بازی کنید. با نصب یک حس‌گر روی دیوار و قرار دادن یک پروژکتور مقابل آن، دیوار تبدیل به یک صفحه‌ی بازی لمسی می‌شود. کاربران مقابل دیوار می‌ایستند و مطابق با تصویرِ رفلکت شده‌ی زمینه‌ی بازی، توپ را به دیوار پرتاب می‌کنند.


موشن‌فان
موشن‌فان یک بازی حرکتی برای افرادی است که دوست دارند از طریق تحرک و فعالیت فیزیکی هیجان را تجربه کنند. کاربر مقابل صفحه‌ی نمایشگرِ مجهز به حس‌گر می‌ایستد و بازی به واسطه‌ی فعالیت بدنی او، پیش می‌رود. موشن‌فان بازی‌های متنوعی روی حافظه‌ی خود دارد که سطحِ بازی‌ها، همه‌ی سنین را پوشش می‌دهد.

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *