09130008262 : پشتیبانی 24 ساعته|info@toofun.org

فیت‌فان

خانه/فیت‌فان
فیت‌فان۱۴۰۰-۳-۴ ۰۶:۳۷:۵۵ +۰۰:۰۰

فیت‌فان خانگی و باشگاهی توفان

دوچرخه سواری ورزش در دسترس و کارآمدی است که به سلامتی قلبی عروقی و افزایش تندرستی کمک می کند اما یک ورزش بدون اشکال نیست. شدت فعالیت کم و دوستانه بودن این فعالیت باعث شده که دوچرخه سواری به یک ورزش پرطرفدار و لذت بخش تبدیل شود. دوچرخه سواری به صورت گروهی فضای دلگرم کننده و پرانرژی را ایجاد می کند.

شبیه‌ساز ترن هوایی توفان
شبیه‌ساز ترن هوایی توفان

دوچرخه سواری یکی از محبوبترین روشها برای افرادیست که مایل به تقویت قلب و ریه های خود هستند. دوچرخه سواری منظم، احتمال ابتلا به بیماری های قلبی را به میزان ۵۰ درصد کاهش میدهد. همچنین، ورزش های هوازی منظم روی دوچرخه، ریه ها را تقویت کرده و به آنها امکان میدهد تا اکسیژن بیشتری را جذب کرده و سطح انرژی شما را بالا ببرند. مزایای دوچرخه سواری شامل: تقویت سیستم قلبی و عروقی، سلامت ذهن، افزایش خلاقیت، کاهش بی‌خوابی، کاهش علائم پیری، افزایش اجابت مزاج، افزایش طول عمر، افزایش سطح هوش، افزایش احساس شادی و رضایت، کاهش وزن و…

داشتن قلب و ریه هایی قوی نه تنها از پیش آمدن شرایط خطرناک قلبی عروقی مانند بیماری عروق کرونر، فشارخون، تصلب شریان و سندرم متابولیک جلوگیری می کند، بلکه برای فعالیت روزانه شما نیز انرژی بیشتری فراهم میکند. آیا هر بار که از پله ها بالا میروید دچار تنگی نفس می شوید؟ دوچرخه سواری به میزان حداقل ۲۰ دقیقه در روز، شما را قادر می سازد تا کارهای بیشتری را تنها با نصف انرژی انجام دهید.

افزایش احساس شادی و رضایت

تاکنون “Runner’s high” به گوشتان خورده است؟ احساسی است توام با رضایت که به افراد بعد از یک فعالیت طولانی هوازی دست می دهد. یک تصور غلط و رایج در مورد Runner’s high اینست که در اثر ترشح اندروفین در بدن ایجاد می شود. اما مطالعات اخیر نشان داده است که خانواده ای از مولکول های ریز (به نام اندوکانابینوئیدها) مسئول احساس شادی و رضایتی هستند که به دوچرخه سواران دست می دهد.

دوچرخه سواری به مدت ۳۰ دقیقه تمام چیزیست که شما برای بهره مندی از مزایای اندوکانابینوئیدها به آن نیاز دارید. گفته می شود دوچرخه سواران غالبا خوشحالترین کارمندان اداره هستند. از طرف دیگر، دوچرخه سواری استرس را کاهش داده و در عین حال احساس خوشحالی و رفاه روانی را افزایش می دهد.

معایبی که دوچرخه سواری در محیط باز خواهد داشت

ایمنی

در سپتامبر 2011 در روزنامه نیویورک تایمز اینگونه نقل شده است که دوچرخه سواران و مدیران سازمان دوچرخه رانی تاکید کردند که شمارِ تصادفات در مسابقات دوچرخه سواری هم در تعداد و هم در شدت تصادفات در سالهای گذشته افزایش داشته اگرچه آمارهای رسمی دردسترس نیستند. اگر شما یک دوچرخه سوارِ عادی هستید باید از تمام قوانین جاده ای پیروی کرده و با آمادگی مراقبت از خود دوچرخه سواری کنید. طبق قوانین حق تقدم در خیابان ها و جاده ها با خودرو است نه دوچرخه، پس مراقب باشید.

در معرض آلودگی هوا بودن

براساس مطالعات روزنامه (چشم اندازهای سالم محیط زیست)، انتشار یافته در مارس 2011 ، گزارش شده است که دوچرخه سواران نسبت به موتور سواران بیشتر در معرض استنشاق هوای آلوده هستند. اگر شما در منطقه ای زندگی می کنید که آلودگی محیطی زیادی دارد، توصیه می کنیم شرایط را قبل از دوچرخه سواری بررسی کنید و ارزیابی کنید که آیا رفتن به بیرون ارزش دارد یا نه؟

دوچرخه فیت فان هیچکدام از این معایب را نداشته و با داشتن نرم افزار مکمل واقعیت مجازی تماما حس یک دوچرخه سواری در طبیعت و بیرون از خانه را در هر کدام از محیط هایی که اگر فرد بخواهد با دوچرخه خود به آن محل ها طی مسیر کند نیز کاری صد چندان دشوار می باشد را ممکن ساخته است و با قابلیت شبکه بودن این تجربه را در کنار دوستان خود در هر کجای دنیا در خانه خود و با صرف کمترین هزینه خواهد داشت.

1 سال ضمانت و گارانتی
10 سال پشتیبانی و خدمات پس از فروش

ثبت سفارش:

برای ثبت سفارش این محصول برای مجموعه خودتان، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با واحد‌های فروش و بازرگانی توفان در تماس باشید.

  • تلفن: 33932233-031

  • موبایل: 09130008262

  • آدرس: اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، شرکت پایاهیدرولیک جم

دانلود کاتالوگ فیت فان